Inscriere cercetatori

Site nou !

Daca nu va puteti recupera parola (sau aveti alte probleme), scrieti-ne la pagina de contact. Situl vechi se gaseste la adresa old.ad-astra.ro

Facebook

Inequivalent fibred knots whose homotopy Seifert pairings are isometric

Domenii publicaţii > Matematica + Tipuri publicaţii > Articol în revistã ştiinţificã

Autori: J.R. Klein, A.I. Suciu

Editorial: Mathematische Annalen, 289 (4), p.683-701, 1991.

Rezumat:

Cuvinte cheie: Knot complements, spinning constructions, Seifert pairing

URL: http://www.springerlink.com/content/k2k262hp36m74124/