Inscriere cercetatori

Site nou !

Daca nu va puteti recupera parola (sau aveti alte probleme), scrieti-ne la pagina de contact. Situl vechi se gaseste la adresa old.ad-astra.ro

Facebook

A semilinear perturbation of the identity in Hilbert spaces

Domenii publicaţii > Matematica + Tipuri publicaţii > Articol în revistã ştiinţificã

Autori: Dinu Teodorescu

Editorial: Analele Stiintifice ale Universitatii Ovidius Constanta, 11(1), p.207-209, 2003.

Rezumat:

Cuvinte cheie: An St Univ Ovidius Constanta