Inscriere cercetatori

Site nou !

Daca nu va puteti recupera parola (sau aveti alte probleme), scrieti-ne la pagina de contact. Situl vechi se gaseste la adresa old.ad-astra.ro

Facebook

Multiobjective duality for convex semidefinite programming problems

Domenii publicaţii > Matematica + Tipuri publicaţii > Articol în revistã ştiinţificã

Autori: G. Wanka, R. I. Boţ, S.-M. Grad

Editorial: Zeitschrift für Analysis und ihre Anwendungen (Journal for Analysis and its Applications), 22(3), p.711-728, 2003.

Rezumat:

Cuvinte cheie: semidefinite programming, vector optimization, multiobjective duality

URL: http://www.sorinmihaigrad.tk