Inscriere cercetatori

Site nou !

Daca nu va puteti recupera parola (sau aveti alte probleme), scrieti-ne la pagina de contact. Situl vechi se gaseste la adresa old.ad-astra.ro

Facebook

Boundary asymptotic and uniqueness of solution for a problem with p(x)-Laplacian

Domenii publicaţii > Matematica + Tipuri publicaţii > Articol în revistã ştiinţificã

Autori: I Roventa

Editorial: Journal of Inequalities and Applications, Journal of Inequalities and Applications, Volume 2008, oi: 10.1155/2008/609047, p.14 pages, 2008.

Rezumat:

Cuvinte cheie: boundary asymptotic solution

URL: http://www.mat.ub.es/EMIS/journals/HOA/JIA/Volume2008/609047.pdf