Inscriere cercetatori

Site nou !

Daca nu va puteti recupera parola (sau aveti alte probleme), scrieti-ne la pagina de contact. Situl vechi se gaseste la adresa old.ad-astra.ro

Facebook

On the positive solutions of certain semi-linear elliptic equations.

Domenii publicaţii > Matematica + Tipuri publicaţii > Articol în revistã ştiinţificã

Autori: Agarwal, RP; Mustafa, OG; Popescu, L,

Editorial: BULLETIN OF THE BELGIAN MATHEMATICAL SOCIETY-SIMON STEVIN, , vol.16, no. 1, p.49-57, 2009.

Rezumat:

Cuvinte cheie: semi-linear elliptic equations