Inscriere cercetatori

Site nou !

Daca nu va puteti recupera parola (sau aveti alte probleme), scrieti-ne la pagina de contact. Situl vechi se gaseste la adresa old.ad-astra.ro

Facebook

Complete integrability versus symmetry

Domenii publicaţii > Matematica + Tipuri publicaţii > Articol în revistã ştiinţificã

Autori: R.M. Tudoran

Editorial: Journal of Mathematical Physics, Vol. 53, Issue 12, p.122701, 2012.

Rezumat:

Cuvinte cheie: complete integrabiliy, symmetry

URL: http://jmp.aip.org/resource/1/jmapaq/v53/i12/p122701_s1?isAuthorized=no