Inscriere cercetatori

Site nou !

Daca nu va puteti recupera parola (sau aveti alte probleme), scrieti-ne la pagina de contact. Situl vechi se gaseste la adresa old.ad-astra.ro

Facebook

Almost analytic forms with respect to a quadratic endomorphism and their cohomology

Domenii publicaţii > Matematica + Tipuri publicaţii > Articol în revistã ştiinţificã

Autori: M. Crasmareanu, C. Ida

Editorial: Turkish J. Math., 39 (3), p.322-334, 2015.

Rezumat:

Cuvinte cheie: almost analytic form; quadratic endomorphism; cohomology

URL: http://journals.tubitak.gov.tr/math/abstract.htm?id=16123